Ziton ZP3 Serisi Yangın Alarm Panelleri

Ziton ZP3 Serisi Yangın Alarm Panelleri

Satıldı: 0

84,75 $ KDV Dahil

Ziton ZP3 yangın paneli, modüler donanıma sahip, konfigrasyon yazılımı ile kolay bir şekilde programlanabilen özelliği ile fark yaratmaktadır. Ziton ZP3 analog adreslenebilir yangın algılama ve alarm sistemidir. 1, 2 ve 4 loop olacak şekilde üretilmişlerdir ve her loop 127 adet adreslenebilir cihazı desteklemektedir. Dolayısıyla Ziton ZP3 yangın paneli, dahili olarak adreslenebilir 508 cihazı desteklemektedir.

4’den fazla loop gerektiren mekanlarda birden fazla Ziton ZP3 yangın alarm paneli kullanılabilir. 100 adet ZP3 yangın paneli birbiriyle bağlanılarak 50.000’in üzerinde adreslenebilir cihazı kontrol edebilmektedir.

Ziton ZP3 yangın paneli aynı zamanda tüm ZP Serisi duman dedektörleri, yangın butonları ve modüller ile uyumlu çalışmaktadır. Bu sebeple sahadaki adresli cihazlarınızı değiştirmeden Ziton ZP2 paneli ile ekonomik şekilde geçiş yapılabilmektedir.

Ziton ZP3 Çalışma Prensibi

Ziton marka ısı ve duman dedektörleri, yangın butonları, modüller ile birlikte bölgeler halinde gruplandırılabilir ve konumlarını belirtmek için metinler yazılarak, yangına hızlı müdahale sağlanır.

Ziton ZP3 yangın kontrol paneli, her 2 saniyede bir ZP döngüsüne bağlı her yangın ve duman sensörünü, buton ve diğer cihazları sürekli olarak kontrol eder. Toplanan veriler, cihazların yakınındaki duman, ısı ve yanma ürünlerinin miktarını belirtmek için analiz edilir. ZP3 panelinin aktif tarama işlemi bu bilgileri sürekli olarak günceller. Bu, sensörler tarafından izlenen alanın doğru bir resmini sunarak yazılımın yangın, duman veya bilinmeyen yanma ürünlerinin varlığı veya yokluğu hakkında akıllı kararlar almasını sağlar.

Teklif Al
SKU: yis-zitonzp3-yap Kategoriler: Etiket:
  • Ziton ZP3 yangın paneli adreslenebilir sistemdir.
  • EN 54-2 ve EN 54-4 ile uyumludur.
  • Gelişmiş algılama algoritmalarına sahiptir.
  • Kapsamlı network ile ağ oluşturma özelliği.
  • Döngüden (loop) beslemeli sirenleri vardır.

Ziton Planner Yazılımı ile; 

  • Ziton ZP3 yangın santralinden bilgiler Upload veya Download yapılabilir.
  • Zone isimleri ve Ziton dedektör, buton, modül konum bilgileri kolaylıkla girilebilir.
  • Yeni cihazlar ekleyebilir, tipini değiştirebilir ve ayarları yapılabilir.