Kilsen KL735A Kombine Optik Duman/Isı Dedektörü

Kilsen KL735A Kombine Optik Duman/Isı Dedektörü

3 Yorum Satıldı: 0

30,42 $ KDV Dahil

Kilsen KL735A adreslenebilir kombine bir cihaz (optik ve ısı dedektörü) olarak işlev görür ve hem standart duman dedektörü hem de sıcaklık sensörü (Sınıf A2R) olarak yangın alarmlarını bildirme yeteneğine sahiptir.

 • Kombine Optik Isı-Duman dedektörü
 • Optik odacık Uzak LED bağlantısı
 • Kolay sörf adresleme(1-125) SMD teknolojisi
 • Güvenilir İletişim Protokolü
 • Fonksiyon testi EN54 onaylı
Kilsen Yangın Logo
Teklif Al
SKU: yis-kilsenkl735a-kd Kategoriler:
Özellikler
Çalışma gerilimi 22 – 38 VDC
Durum göstergesi Alarm LED (2’li)
IP standardı IP42
Boyut 51 x 99mm
Sertifikasyon EN54

Marka

Kilsen

Kilsen

Kilsen markasının da içinde bulunduğu, UTC Fire & Security EMEA bir Amerikan şirketi olup, bünyesinde Aritech, NetworX, Lenel, Ziton, EST, TruVision, IFS ve Supra gibi dev markalarında bulunduğu güvenlik çözümlerini sunmaktadır. Kilsen’in karbonmonoksit algılama sistemi, Türkiye pazarında proje bazlı işlerde en çok kullanılan, stabil ve hassasiyet değeri ayarlanabilen mimariye sahip bir sistemdir.

Kilsen yangın sistemleri, yangın alarm panelleri, duman dedektörleri, sıcaklık dedektörleri, yangın alarm butonları vb. tüm yangın algılama sistemleri bileşenlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kilsen yangın sistemlerinde bulunan tüm bileşenler konvansiyonel ve adresli olarak ikiye ayrılmaktadır. Satın almadan önce işletmenizde kullanılan sistemin konvansiyonel mi yoksa adresli mi olduğundan emin olun.

Kilsen Yangın Logo
Boyutlar 51 × 99 mm

Kilsen KL735A Kombine Optik Duman/Isı Dedektörü için 3 değerlendirme

 1. Suttencup

  Two years ago after years of irregular periods and lower abdomen pains an OB GYN diagnosed me with Polycystic Ovary Syndrome PCOS. clomid canada pharmacy Main outcome measure s Number of follicles, endometrial thickness, and pregnancy rates.

 2. ExpawnMap

 3. Crotopips

  Information last revised August 2013. doxycycline Furthermore, it was reported that there was a 30 times upgrade in LOD of protein detection as compared to commercially available portable units.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.