Kilsen KFP AF1-19 Adresli Yangın Paneli

Kilsen KFP AF1-19 Adresli Yangın Paneli

Satıldı: 0

0,00 $ KDV Dahil

Kilsen yangın santrali, adresli yangın sistemlerinde yani loop bazında çekilen kablo üzerindeki herhangi bir duman dedektörü veya yangın butonundan noktasal olarak gelen alarmın, santral üzerinde hangi noktadan geldiğini gösteren kilsen yangın santralidir.

KFP serisi yangın santralleri 1 loop ile 4 loop yangın santrali olarak sipariş edilebilmektedir. Daha büyük sayıda noktasal adresler için panellerin birbiri ile haberleştirilmesi sağlanarak çok büyük mekanlar koruma altına alınabilmektedir.

Kilsen KFP AF1-19 Adresli Yangın Alarm Kontrol Panelleri

  • KFP AF1-19 1 looplu yangın santralidir.
  • 64 Adet zone ile senaryo konfigrasyonu,
  • Konfigre edilebilir 2 supervize input (girişler),
  • Konfigre edilebilir 2 supervize output (çıkışlar),
  • Süpervize siren çıkışı, resetlenebilir harici 24V DC output,
  • Grafik LCD ekran ve kullanıcı dostu LCD ön panel.
Kilsen Yangın Logo
Teklif Al
SKU: KLSN-KPF-AF1-19 Kategori: Etiket:
Özellikler
Model KFP AF1-19
Montaj Yüzeysel
Panel Başına Bölge 256
Çalışma Gerilimi 24V DC
IP standardı IP30
Çalışma Sıcaklığı -8ºC to +42ºC
Bağıl Nem 0% – 95%
Ağırlık 10000 g
Boyutlar 450 × 581 × 169 mm

Marka

Kilsen

Kilsen

Kilsen markasının da içinde bulunduğu, UTC Fire & Security EMEA bir Amerikan şirketi olup, bünyesinde Aritech, NetworX, Lenel, Ziton, EST, TruVision, IFS ve Supra gibi dev markalarında bulunduğu güvenlik çözümlerini sunmaktadır. Kilsen’in karbonmonoksit algılama sistemi, Türkiye pazarında proje bazlı işlerde en çok kullanılan, stabil ve hassasiyet değeri ayarlanabilen mimariye sahip bir sistemdir. Kilsen yangın sistemleri, yangın alarm panelleri, duman dedektörleri, sıcaklık dedektörleri, yangın alarm butonları vb. tüm yangın algılama sistemleri bileşenlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kilsen yangın sistemlerinde bulunan tüm bileşenler konvansiyonel ve adresli olarak ikiye ayrılmaktadır. Satın almadan önce işletmenizde kullanılan sistemin konvansiyonel mi yoksa adresli mi olduğundan emin olun.
Kilsen Yangın Logo