Kilsen KAL455 Yangın İhbar Butonu

Kilsen KAL455 Yangın İhbar Butonu

3 Yorum Satıldı: 0

45,68 $ KDV Dahil

KILSEN Adreslenebilir Yangın Alarm Butonu – KAL455

 • Yüzey Montaj
 • Cam Dahil
 • Kolay numerik adresleme
 • Loop izleme
 • Lokal test özelliği
 • Yüzey veya gömme tip montaj opsiyonu
Kilsen Yangın Logo
Teklif Al
SKU: yis-kilsenkal55-yib Kategori:
Teknik Özellikler
Model KAL455
Montaj Yüzeysel
Adresleme DIP switch
Çalışma Gerilimi 22-35V DC
IP standardı IP67
Çalışma Sıcaklığı -10ºC to +70ºC
Bağıl Nem 10% – 95%
Standart EN54-11

Marka

Kilsen

Kilsen

Kilsen markasının da içinde bulunduğu, UTC Fire & Security EMEA bir Amerikan şirketi olup, bünyesinde Aritech, NetworX, Lenel, Ziton, EST, TruVision, IFS ve Supra gibi dev markalarında bulunduğu güvenlik çözümlerini sunmaktadır. Kilsen’in karbonmonoksit algılama sistemi, Türkiye pazarında proje bazlı işlerde en çok kullanılan, stabil ve hassasiyet değeri ayarlanabilen mimariye sahip bir sistemdir.

Kilsen yangın sistemleri, yangın alarm panelleri, duman dedektörleri, sıcaklık dedektörleri, yangın alarm butonları vb. tüm yangın algılama sistemleri bileşenlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kilsen yangın sistemlerinde bulunan tüm bileşenler konvansiyonel ve adresli olarak ikiye ayrılmaktadır. Satın almadan önce işletmenizde kullanılan sistemin konvansiyonel mi yoksa adresli mi olduğundan emin olun.

Kilsen Yangın Logo
Ağırlık 187 g
Boyutlar 98 × 93 × 28 mm

Kilsen KAL455 Yangın İhbar Butonu için 3 değerlendirme

 1. Duslybusa

  clomid for pcos are some of the adjuvants being used.

 2. emetteree

  Because women are increasingly seeking out acupuncture in order to induce ovulation, researchers decided to study whether or not the traditional Chinese medicine therapy could serve as a supplemental treatment along with clomiphene to improve pregnancy outcomes. lose weight on tamoxifen

 3. Hivepaise

  Carbamazepine is metabolized mainly by cytochrome P450 CYP 3A4 to the active carbamazepine 10, 11- epoxide, which is further metabolized to the trans- diol by epoxide hydrolase. doxycycline 100mg where to buy it

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.