Everday EA-323-2L Sıcaklık Artış Hızı ve Sabit Sıcaklık Dedektörü

Everday EA-323-2L Sıcaklık Artış Hızı ve Sabit Sıcaklık Dedektörü

3 Yorum Satıldı: 0

0,00 $ KDV Dahil

Everday EA-323-2L ısı dedektörleri, hızlı sıcaklık artışı durumunda yoğun yangınlarda etkin bir çözüm ve hızlı tepki sağlar. EA323 serisi ısı dedektörü, ısıyı algılamak için eşleşen bir çift termistör kullanarak çalışır.

EA323 serisi, EN 54-5’e göre Artış Oranı ve Sabit sıcaklık dedektörleri olarak sınıflandırılmıştır. Sabit sıcaklık termistörü yalnızca alarm eşiğine ulaşıldığında yanıt verecektir. Artış Oranı termistörü, sıcaklıktaki artış oranını ölçer.

 • Kolay kurulum ve bakım,
 • Çift LED ile 360 derece algılama,
 • Doğru ısı tespiti için çift termistör çözümü
Teklif Al
SKU: EA-323-2L Kategori:

Marka

Everday

Everday

Everday yangın sistemleri, yangın alarm panelleri, duman dedektörleri, sıcaklık dedektörleri, yangın alarm butonları vb. tüm yangın algılama sistemleri bileşenlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Everday yangın sistemlerinde bulunan tüm bileşenler konvansiyonel ve adresli olarak ikiye ayrılmaktadır. Satın almadan önce işletmenizde kullanılan sistemin konvansiyonel mi yoksa adresli mi olduğundan emin olun.

Everday EA-323-2L Sıcaklık Artış Hızı ve Sabit Sıcaklık Dedektörü için 3 değerlendirme

 1. Duslybusa

  clomid testosterone before and after They also took extreme care to not damage the hardwood floors that we had installed just a week before.

 2. emetteree

  buy tamoxifen The leader said in a low voice, Don t be entangled.

 3. Hivepaise

  The British Medical Journal, April 26, 1924. doxycycline pregnancy Monitor Closely 1 oxcarbazepine will decrease the level or effect of lopinavir by affecting hepatic intestinal enzyme CYP3A4 metabolism.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.