50 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sırala:

Apollo 58000-400 Discovery Adresli Isı Dedektörü

10599
234,75 $ KDV Dahil

Dedektörler

Yangın algılama ve ihbar sistemlerinin en önemli bileşenlerinden birisi de dedektörlerdir. Dedektörler yangını algılayıp yangın alarm paneline geri bildirim vererek kurulu olan senaryonun devreye girmesi için tetikleyici elemanlardır. Adresli ve konvansiyonel olarak iki tipe ayrılmaktadır. Apollo, ziton, detnov, kilsen ve daha bir çok marka dedektörlere bu kategori altında ulaşabilirsiniz.

Duman dedektörleri, sıcaklık dedektörleri, alev dedektörleri, kombine dedektörler vb. tüm dedektörlere bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

Dedektör Fiyatları

Temel amacı güvenlik olan bu alanda ihtiyaçların doğru belirlenmesi, kaliteli ve güvenilir ürünlerin seçilmesi ön planda olmak durumundadır. Yangın ihbar sistemleri olarak kaliteli ve güvenilir markaları karşınıza çıkarma konusunda oldukça istekli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dedektörlerin fiyatları ve teknik özellikleri hakkında bilgiye sahip olmak için sitemizde “Dedektörler” kategorisine göz atabilirsiniz. Piyasanın en uygun dedektörlerini sizlere “Ücretsiz Kargo” avantajı ile sunuyoruz.