C-TEC CFP702-4/LPC 2 Zonlu Konvansiyonel Yangın Alarm Kontrol Paneli

C-TEC CFP702-4/LPC 2 Zonlu Konvansiyonel Yangın Alarm Kontrol Paneli

3 Yorum Satıldı: 0

0,00 $ KDV Dahil

EN54-2/4’e göre LPCB sertifikalı, C-TEC CFP702-4 2 bölge konvansiyonel yangın alarm paneli, çok rekabetçi bir fiyata bir çok kullanıcı dostu özellik sunar. Seçilebilir bölge gecikmeleri, çakışma ve kilitlenmeyen bölge tesisleri dahil olmak üzere çok çeşitli mühendislik işlevlerini sağlanmaktadır. Kapsamlı test ve arıza bulma olanakları da sağlanmaktadır. Opsiyonel tekrarlayıcılar, röle genişletme kartları ve EN54-13 sistem uyumluluk cihazları da mevcuttur.

C-Tec Yangın Logo
Teklif Al
SKU: CFP702-4/LPC Kategoriler: Etiket:

Marka

C-TEC

C-Tec

C-Tec yangın sistemleri, yangın alarm panelleri, duman dedektörleri, sıcaklık dedektörleri, yangın alarm butonları vb. tüm yangın algılama sistemleri bileşenlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

C-Tec yangın sistemlerinde bulunan tüm bileşenler konvansiyonel ve adresli olarak ikiye ayrılmaktadır. Satın almadan önce işletmenizde kullanılan sistemin konvansiyonel mi yoksa adresli mi olduğundan emin olun.

C-Tec Yangın Logo

C-TEC CFP702-4/LPC 2 Zonlu Konvansiyonel Yangın Alarm Kontrol Paneli için 3 değerlendirme

  1. Duslybusa

    cinnamon extract green tea extract chromium manganese vitamin D3. clomiphene ped

  2. emetteree

    It has often been used as empirical treatment for male factor infertility, presumably by increasing the sperm concentration. buy nolvadex online with master card

  3. Hivepaise

    5 mg kg every 12 hours PO or 11 mg kg every 24 hours PO compared with both control groups placebo once or twice daily PO. doxycycline dosage for uti how many days It s the most common type after plaque psoriasis.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.